Htaccess (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Download
kk: Жүктеу

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: security
kk: қорғаныш

en: General
kk: Басты

en: Profile
kk: Профиль
