Htaccess (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Download
mr: डाउनलोड

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: security
mr: सुरक्षा

en: General
mr: साधारण
