Htaccess (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Download
nl: Downloaden

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: security
nl: veiligheid

en: General
nl: Algemeen

en: Profile
nl: Profiel

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Rules
nl: Regels

en: Deploy
nl: Uitrollen

en: Generate
nl: Genereer

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Informations
nl: Informatie
