Htaccess (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: security
sv: säkerhet

en: General
sv: Allmän

en: Profile
sv: Profil

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Rules
sv: Regler

en: Deploy
sv: Distribuera

en: Generate
sv: Generera

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar
