Htaccess (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Download
bg: Свали

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: security
bg: сигурност

en: General
bg: Общи

en: Profile
bg: Профил
