Htaccess (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Download
eo: Elŝutu

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: security
eo: sekureco

en: Profile
eo: Profilo

en: Rules
eo: Reguloj
