Htaccess (7.x-2.2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Administration
es: Administración

en: Download
es: Descargar

en: none
es: ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: security
es: seguridad

en: Profile
es: Perfil

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Rules
es: Reglas

en: Deployment
es: Despliegue

en: Deploy
es: Desplegar

en: Generate
es: Crear

en: Custom settings
es: Opciones personalizadas
