Htaccess (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: security
lt: saugumas

en: General
lt: Bendras

en: Profile
lt: Profilis

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos
