Htaccess (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: security
lv: drošība

en: General
lv: Galvenie

en: Profile
lv: Profils

en: Created date
lv: Izveides datums
