Htaccess (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Download
ro: Descarcă

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: security
ro: securitate

en: Profile
ro: Profil

en: Created date
ro: Data creării

en: Rules
ro: Reguli

en: Generate
ro: Generează
