Htaccess (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: Download
ru: Скачать

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: security
ru: безопасность

en: General
ru: Общий

en: Profile
ru: Профиль

en: Created date
ru: Дата создания

en: Rules
ru: Правила

en: Boost
ru: Буст

en: Deploy
ru: Развернуть

en: Generate
ru: Создать

en: Custom settings
ru: Пользовательские настройки
