Htaccess (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: security
sq: siguria

en: Profile
sq: Profili
