Htaccess (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Download
af: Laai af

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: security
af: sekuriteit

en: Profile
af: Profiel
