Htaccess (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Download
ast: Baxar

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: security
ast: seguridá

en: General
ast: Xeneral

en: Profile
ast: Perfil
