Htaccess (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Download
el: Λήψη

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: security
el: ασφάλεια

en: General
el: Γενικά

en: Profile
el: Προφίλ

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας
