Htaccess (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: security
et: turvalisus

en: General
et: Üldine

en: Profile
et: Profiil

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Rules
et: Reeglid

en: Boost
et: Kiirendamine

en: Deploy
et: Liiguta
