Htaccess (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Download
he: הורדה

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: security
he: אבטחה

en: General
he: כללי

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Rules
he: כללים
