Htaccess (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Download
os: Рахæсс

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
