Htaccess (7.x-2.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet
