Htaccess (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Download
be: Сцягнуць

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: security
be: бяспека

en: General
be: Агульны

en: Profile
be: Профіль

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Rules
be: Правілы
