Htaccess (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: security
dz: སྲུང་སྐྱོབ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
