Htaccess (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Download
fr: Téléchargement

en: none
fr: aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: security
fr: sécurité

en: General
fr: Général

en: Profile
fr: Profil

en: Created date
fr: Date de création

en: Deployment
fr: Déploiement

en: Deploy
fr: Déployer

en: Generate
fr: Générer

en: Custom settings
fr: Paramètres personnalisés
