Htaccess (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Download
gl: Descargar

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: security
gl: seguranza

en: General
gl: Xeral

en: Profile
gl: Perfil

en: Created date
gl: Data de creación

en: Generate
gl: Xerar
