Htaccess (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Download
hy: Բեռնել

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: General
hy: Ընդհանուր
