Htaccess (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Download
is: Hala niður

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: security
is: öryggi

en: General
is: Almennt

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Rules
is: Reglur
