Htaccess (7.x-2.4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Download
oc: Telecargament

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: security
oc: seguretat

en: Profile
oc: Perfil

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Rules
oc: Règlas

en: Generate
oc: Generar
