Htaccess (7.x-2.4) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
