Htaccess (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Download
pt: Descarregar

en: none
pt: nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: security
pt: segurança

en: General
pt: Geral

en: Profile
pt: Perfil

en: Created date
pt: Data de criação

en: Rules
pt: Regras

en: Deploy
pt: Implementar

en: Generate
pt: Gerar

en: Custom settings
pt: Configurações personalizadas

en: Informations
pt: Informações
