Htaccess (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: security
th: ความปลอดภัย

en: General
th: ทั่วไป

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Created date
th: วันที่สร้าง
