Htaccess (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Download
ca: Baixa

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: security
ca: seguretat

en: Profile
ca: Perfil

en: Created date
ca: Data de creació

en: Rules
ca: Regles

en: Deploy
ca: Desplega

en: Generate
ca: Genera
