Htaccess (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: security
da: sikkerhed

en: General
da: Generelt

en: Profile
da: Profil

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Rules
da: Regler

en: Deploy
da: Udrul

en: Generate
da: Opret
