Htaccess (7.x-2.5) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Administration
fa: مدیریت

en: Download
fa: دانلود

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: security
fa: امنیت

en: General
fa: عمومی

en: Profile
fa: نمایه

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Rules
fa: قوانین
