Htaccess (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: security
hr: sigurnost

en: General
hr: Općenito

en: Profile
hr: Profil

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja
