Htaccess (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Download
nn: Last ned

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: security
nn: sikring
