Htaccess (7.x-2.5) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: security
or: ସୁରକ୍ଷା
