Htaccess (7.x-2.5) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: General
ps: ټوليز
