Htaccess (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Download
sk: Prevziať

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: security
sk: bezpečnosť

en: General
sk: Všeobecné

en: Profile
sk: Profil

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Generate
sk: Generovať
