Htaccess (7.x-2.5) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: security
ta: பாதுகாப்பு

en: General
ta: பொது

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி
