Htaccess (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Download
uk: Завантаження

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: security
uk: безпека

en: General
uk: Загальне

en: Profile
uk: Профіль

en: Created date
uk: Дата створення

en: Rules
uk: Правила

en: Deploy
uk: Розгорнути

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Custom settings
uk: Власні налаштування

en: The profile @profile already exists.
uk: Профіль @profile вже існує.
