Htaccess (7.x-2.5) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Download
vi: Tải về

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: security
vi: an ninh

en: General
vi: Tổng quát

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Rules
vi: Quy tắc
