Htaccess (7.x-2.6) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Download
ar: تحميل

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: security
ar: أمن

en: General
ar: عام

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Deploy
ar: نشر
