Htaccess (7.x-2.6) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Download
hi: डाउनलोड

en: none
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: security
hi: सुरक्षा

en: General
hi: सामान्य

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Rules
hi: नियम

en: Deploy
hi: तैनात
