Htaccess (7.x-2.6) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: Download
id: Unduh

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: security
id: keamanan

en: General
id: Umum

en: Profile
id: Profil

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Boost
id: Pemercepat
