Htaccess (7.x-2.6) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: Download
ja: ダウンロード

en: none
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: security
ja: セキュリティー

en: General
ja: 全般

en: Profile
ja: プロフィール

en: Created date
ja: 作成日時

en: Rules
ja: ルール

en: Deploy
ja: デプロイ

en: Generate
ja: 生成する

en: Custom settings
ja: カスタム設定
