Htaccess (7.x-2.6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Download
jv: Undhuh

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: security
jv: keamanan

en: General
jv: Umum

en: Profile
jv: Profil
