Htaccess (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Download
eu: Deskargatu

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: security
eu: segurtasuna

en: General
eu: Orokorra

en: Profile
eu: Profila

en: Created date
eu: Sortze data

en: Rules
eu: Erregelak
