Htaccess (7.x-2.6) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: security
ka: უსაფრთხოება

en: General
ka: ზოგადი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი
