Htaccess (7.x-2.6) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Download
sl: Prenesi

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: security
sl: varnost

en: General
sl: Splošno

en: Profile
sl: Profil
