Htaccess (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: Download
tr: İndir

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: security
tr: güvenlik

en: General
tr: Genel

en: Profile
tr: Profil

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Rules
tr: Kurallar

en: Deploy
tr: Dağıtım

en: Generate
tr: Oluştur
