htmLawed (7.x-3.11) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Help
fr: Aide

en: help
fr: aide

en: here
fr: ici

en: Optional
fr: Facultatif

en: Spec.
fr: Spéc.

en: text formats
fr: formats de texte

en: Tags allowed: a, em, strong, cite, code, ol, ul, li, dl, dt, dd
fr: Balises autorisées : a, em, strong, cite, code, ol, ul, li, dl, dt, dd.

en: ...help
fr: ... aide

en: readme
fr: lisez-moi
